Верифікований профіль
3
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
6 днів тому
Повний спектр послуг, пов‘язаних з продажем, купівлею житлової та комерційної нерухомості у м. Чернівці.
Надаю професійну консультацію в сфері нерухомості, комунікабельна, стресостійка до будь-яких ситуацій.

Продаж квартир (10)

  • GHERMAN
    170 000 $
    2 237 $/м²

    Героя України Олександра Щербанюка вул. (Василя Чапаєва), 79, к.1

    2 кімнати
    76 / 45 / 11 м²
    поверх 8 з 11
    2020 рік побудови
    6 днів тому
    Продається 2 кімнатна новобудова ( 1 кімната+ кухня-студія) в Топовій локації м.Чернівці по вул. Щербанюка в ЖК « Європейський квартал». 8 поверх. ( чудовий краєвид). Загальна площа: 76м2. Зроблений якісний євроремонт, все продумано до дрібниць, діючий камін, кондиціонер, індивідуальне газове опалення, тепла підлога, сумісний санвузол, гардеробна. Великим бонусом до квартири є гарний відкритий балкончик. Вся техніка та меблі залишаються. Будинок заселений та обжитий.Готовий варіант для проживання.
    Рієлтор
  • GHERMAN
    27 000 $
    964 $/м²

    Герцаївська вул., 1

    єВідновлення
    1 кімната
    28 / 13.9 / 8.5 м²
    поверх 1 з 1
    1950 рік побудови
    6 днів тому
    Продається 1 кімнатна квартира в приватному будинку по вул. Герцаївська ( р-н вул.Винниченка). Поверх: 1/1, загальна площа- 28 кВ.м., квартира без ремонту, без зручностей, але є можливість добудови. На території є сарай, грядки, столик для відпочинку, земля приватизована і поділена між сусідами. Можна все зробити і перепланувати під комфортне проживання.
    Рієлтор
  • GHERMAN
    200 000 $
    1 036 $/м²

    Товстюка вул. (Федора Достоєвського), 5-В

    єВідновлення Сторожинецька
    4 кімнати
    193 / 63 / 16 м²
    поверх 3 з 4
    1 тиж. тому
    Продається Пентхаус в парковій частині міста Чернівці по вул. Достоєвського 5 в (р-н Студмістечка м.Чернівці) -Кімнат: 4; -Загальна площа-193 м² ; Житлова площа-63 м²; Кухня-16,2 м²; Тераса-9 м² ( з чудовим краєвидом) -Поверх: 3/4; -Зроблений євроремонт; -2 санвузли; -Індивідуальне газове опалення; -Тепла підлога, кондиціонер. -Меблі та техніка залишаються; -До квартири є паркомісце, закрита територія . Спокійний район для проживання, чудова локація, поряд школа, садочок, студмістечко.
    Рієлтор
  • GHERMAN
    135 000 $
    1 458 $/м²

    Будівельників вул., 26-А

    3 кімнати
    93 / 51 / 20 м²
    поверх 8 з 8
    1 тиж. тому
    Продається 3 кімнатна новобудова в спальному районі міста по вул. Будівельників 26. Поверх 8 з 8. Загальна площа- 92,6 м2. Квартира з якісним євроремонтом, все робили для себе з дорогих матеріалів. Квартира продається з усіма меблями, побутовою технікою- це той випадок, коли можна брати тільки особисті речі та заходити жити. 2 санвузла. До квартири є 2 підвали, та зарядна станція для електрокару. Тут все продумано для комфортного проживання.
    Рієлтор
  • GHERMAN
    28 000 $
    528 $/м²

    Гадяцька вул., 3

    2 кімнати
    53 / 38 / 6 м²
    поверх 1 з 1
    1 тиж. тому
    Продаж 1/2 будинку. Вул Гадячинська. ( р-н Ветеринарної лікарні на Сторожинецькій). Загальна площа - 53 м.кв. 2 прохідні кімнати, без зручностей ( є можливість їх доробити). Пічне газове опалення. 5 соток землі, спільний заїзд. На території є город та сараї. Можна облаштувати під себе усе господарство, є можливість добудови.
    Рієлтор
  • GHERMAN
    135 000 $
    1 458 $/м²

    Будівельників вул., 26-А

    3 кімнати
    93 / 51 / 20 м²
    поверх 8 з 8
    1 тиж. тому
    Рієлтор
  • GHERMAN
    65 000 $
    1 522 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 12

    2 кімнати
    43 / 29 / 8 м²
    поверх 2 з 3
    1 тиж. тому
    Продаж 2 кімнатної квартири в Старому Фонді в центральній частині міста Чернівці по вул. Б.Хмельницького. Поверх 2/3. Загальна площа-42,7 м2. До квартири є підвал та кладовка. Квартира з євроремонтом, замінені усі комунікації. Індивідуальне електричне опалення, бойлер на гарячу воду, сумісний санвузол. Є всі лічильники ( газ, світло, вода). Чудовий варіант для проживання по здачі в оренду. Будинок та двір: Захід по сходах
    Рієлтор
  • GHERMAN
    98 500 $
    1 313 $/м²

    Буковинська вул., 33а, к.4

    2 кімнати
    75 / 35 / 12 м²
    поверх 1 з 9
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається 2 кімнатна новобудова по вул.Буковинська 33А. Поверх: 1/10 ( під квартирою є підземний паркінг). Загальна площа-75 м2. Квартира з індивідуальним опалення, роздільний санвузол, душ/ванна. Панорамні вікна,тепла підлога. Будинок на етапі здачі в експлуатацію. Чудовий район, поряд уся інфраструктура.
    Рієлтор
  • GHERMAN
    135 000 $
    1 205 $/м²

    Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 150

    2 кімнати
    112 / 40 / 38 м²
    поверх 7 з 11
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається новобудова по вул.Г.Майдану 150 ( р-н ТЦ «Майдан»). 2 кімнати+ кухня-студія, 2 санвузла, гардероб. Розведена тепла підлога. До квартири є дизайн проект. Чудовий варіант зробити якісний ремонт для власного проживання.
    Рієлтор
  • GHERMAN
    35 000 $
    967 $/м²

    Бережанська вул., 23

    єВідновлення Клокучка
    1 кімната
    36 / 17 / 12 м²
    поверх 5 з 5
    1980 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається «Спецпроект» перепланований в повноцінну 1 кімнатну квартиру зі всім своїм в м.Чернівці по вул.Бережанській. ( за бажанням можна використовувати,як 2 кімнати) Поверх:5 з 5( над квартирою є тех.поверх). Загальна площа-36,2 м2. Квартира зі своїми зручностями та кухнею. Центральне опалення, косметичний ремонт, металопластикові вікна, кладовка, сумісний санвузол ( ванна/туалет). Меблі та техніка залишається. 2-х тарифний лічильник на світло-день/ніч. Великим бонусом в спільній кухні на 6 квартир є газ, можна готувати коли немає світла. Можливий продаж під різні Державні програми.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.