Верифицированный профиль
3
Года опыта
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 неделя назад
Повний спектр послуг, пов‘язаних з продажем, купівлею житлової та комерційної нерухомості у м. Чернівці.
Надаю професійну консультацію в сфері нерухомості, комунікабельна, стресостійка до будь-яких ситуацій.

Продажа квартир (10)

  • GHERMAN
    170 000 $
    2 237 $/м²

    Александра Щербанюка, Героя Украины ул. (Василя Чапаєва), 79, к.1

    2 комнаты
    76 / 45 / 11 м²
    этаж 8 из 11
    2020 год постройки
    1 нед. назад
    Продається 2 кімнатна новобудова ( 1 кімната+ кухня-студія) в Топовій локації м.Чернівці по вул. Щербанюка в ЖК « Європейський квартал». 8 поверх. ( чудовий краєвид). Загальна площа: 76м2. Зроблений якісний євроремонт, все продумано до дрібниць, діючий камін, кондиціонер, індивідуальне газове опалення, тепла підлога, сумісний санвузол, гардеробна. Великим бонусом до квартири є гарний відкритий балкончик. Вся техніка та меблі залишаються. Будинок заселений та обжитий.Готовий варіант для проживання.
    Риелтор
  • GHERMAN
    27 000 $
    964 $/м²

    Герцаевская ул., 1

    єВідновлення
    1 комната
    28 / 14 / 9 м²
    этаж 1 из 1
    1950 год постройки
    1 нед. назад
    Продається 1 кімнатна квартира в приватному будинку по вул. Герцаївська ( р-н вул.Винниченка). Поверх: 1/1, загальна площа- 28 кВ.м., квартира без ремонту, без зручностей, але є можливість добудови. На території є сарай, грядки, столик для відпочинку, земля приватизована і поділена між сусідами. Можна все зробити і перепланувати під комфортне проживання.
    Риелтор
  • GHERMAN
    200 000 $
    1 036 $/м²

    Корнея Товстюка ул. (Фёдора Достоевского), 5-В

    єВідновлення Сторожинецкая
    4 комнаты
    193 / 63 / 16 м²
    этаж 3 из 4
    2 нед. назад
    Продається Пентхаус в парковій частині міста Чернівці по вул. Достоєвського 5 в (р-н Студмістечка м.Чернівці) -Кімнат: 4; -Загальна площа-193 м² ; Житлова площа-63 м²; Кухня-16,2 м²; Тераса-9 м² ( з чудовим краєвидом) -Поверх: 3/4; -Зроблений євроремонт; -2 санвузли; -Індивідуальне газове опалення; -Тепла підлога, кондиціонер. -Меблі та техніка залишаються; -До квартири є паркомісце, закрита територія . Спокійний район для проживання, чудова локація, поряд школа, садочок, студмістечко.
    Риелтор
  • GHERMAN
    135 000 $
    1 458 $/м²

    Строителей ул., 26-А

    3 комнаты
    93 / 51 / 20 м²
    этаж 8 из 8
    2 нед. назад
    Продається 3 кімнатна новобудова в спальному районі міста по вул. Будівельників 26. Поверх 8 з 8. Загальна площа- 92,6 м2. Квартира з якісним євроремонтом, все робили для себе з дорогих матеріалів. Квартира продається з усіма меблями, побутовою технікою- це той випадок, коли можна брати тільки особисті речі та заходити жити. 2 санвузла. До квартири є 2 підвали, та зарядна станція для електрокару. Тут все продумано для комфортного проживання.
    Риелтор
  • GHERMAN
    28 000 $
    528 $/м²

    Гадячская ул., 3

    2 комнаты
    53 / 38 / 6 м²
    этаж 1 из 1
    2 нед. назад
    Продаж 1/2 будинку. Вул Гадячинська. ( р-н Ветеринарної лікарні на Сторожинецькій). Загальна площа - 53 м.кв. 2 прохідні кімнати, без зручностей ( є можливість їх доробити). Пічне газове опалення. 5 соток землі, спільний заїзд. На території є город та сараї. Можна облаштувати під себе усе господарство, є можливість добудови.
    Риелтор
  • GHERMAN
    135 000 $
    1 458 $/м²

    Строителей ул., 26-А

    3 комнаты
    93 / 51 / 20 м²
    этаж 8 из 8
    2 нед. назад
    Риелтор
  • GHERMAN
    65 000 $
    1 522 $/м²

    Богдана Хмельницкого ул., 12

    2 комнаты
    43 / 29 / 8 м²
    этаж 2 из 3
    2 нед. назад
    Продаж 2 кімнатної квартири в Старому Фонді в центральній частині міста Чернівці по вул. Б.Хмельницького. Поверх 2/3. Загальна площа-42,7 м2. До квартири є підвал та кладовка. Квартира з євроремонтом, замінені усі комунікації. Індивідуальне електричне опалення, бойлер на гарячу воду, сумісний санвузол. Є всі лічильники ( газ, світло, вода). Чудовий варіант для проживання по здачі в оренду. Будинок та двір: Захід по сходах
    Риелтор
  • GHERMAN
    98 500 $
    1 313 $/м²

    Буковинская ул., 33а, к.4

    2 комнаты
    75 / 35 / 12 м²
    этаж 1 из 9
    2017 год постройки
    2 нед. назад
    Продається 2 кімнатна новобудова по вул.Буковинська 33А. Поверх: 1/10 ( під квартирою є підземний паркінг). Загальна площа-75 м2. Квартира з індивідуальним опалення, роздільний санвузол, душ/ванна. Панорамні вікна,тепла підлога. Будинок на етапі здачі в експлуатацію. Чудовий район, поряд уся інфраструктура.
    Риелтор
  • GHERMAN
    135 000 $
    1 205 $/м²

    Героев Майдана ул. (Червоноармейская), 150

    2 комнаты
    112 / 40 / 38 м²
    этаж 7 из 11
    2017 год постройки
    2 нед. назад
    Продається новобудова по вул.Г.Майдану 150 ( р-н ТЦ «Майдан»). 2 кімнати+ кухня-студія, 2 санвузла, гардероб. Розведена тепла підлога. До квартири є дизайн проект. Чудовий варіант зробити якісний ремонт для власного проживання.
    Риелтор
  • GHERMAN
    35 000 $
    967 $/м²

    Бережанская ул., 23

    єВідновлення Клокучка
    1 комната
    36 / 17 / 12 м²
    этаж 5 из 5
    1980 год постройки
    2 мес. назад
    Продається «Спецпроект» перепланований в повноцінну 1 кімнатну квартиру зі всім своїм в м.Чернівці по вул.Бережанській. ( за бажанням можна використовувати,як 2 кімнати) Поверх:5 з 5( над квартирою є тех.поверх). Загальна площа-36,2 м2. Квартира зі своїми зручностями та кухнею. Центральне опалення, косметичний ремонт, металопластикові вікна, кладовка, сумісний санвузол ( ванна/туалет). Меблі та техніка залишається. 2-х тарифний лічильник на світло-день/ніч. Великим бонусом в спільній кухні на 6 квартир є газ, можна готувати коли немає світла. Можливий продаж під різні Державні програми.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.